Hole in one

Her finner du en oversikt over Hole in One her på Losby opp gjennom årene. Gratulerer til alle de heldige!

*for de av dere som har fått HiO på hull 19 Østmork, et ekstra hull som bare er i spill når et annet er stengt, så er disse registrert på hull 2, da systemet ikke har hull 19...

Østmork 18-hull

NavnKlubbDatoHullKølle
2021
Petter Jespersen24.09.20212
Finn Bogegård15.09.20212
Øystein Helø15.08.20216
Magnus Evensen10.08.20212
Mats Johansen30.07.20218
Espen Bye24.07.20212
Kristian Bredesen14.07.20212
Ivan Sekulic09.07.20212
Paul Anders Stenerud27.06.20212
Glen Evensen18.06.20212
Tobias Asplund15.06.20212
Nicolai Zimmer06.06.202110
Erlend Helgesen06.06.20216
Kristian Lange27.05.20212
Leif Thomas Eliasen26.05.202113
Morten Fahle22.05.20218
2020
Gun-Eivor Sørfonden17.09.20202
Tommy Signal17.08.20202
Espen Bergsten15.08.20202
Dag Evensrud08.08.20202
Rune Winger31.07.20202
Martin Pettersen01.07.20202
Stian Vinje Milsett23.06.20202
Mortensen Kristian11.06.20202
Petter Ødegård03.06.20208
Mikkel Aas01.06.202013
Alexander Thire01.06.20202
Marcus Granhaug01.06.20206
Bjørge Theodor Myklebust22.05.20208
Helene Kleppe03.05.202013
2019
Stian R. Kristiansen29.09.20192
Mona Svendsen28.09.20192
Henrik Perlehag14.08.20192
Erik Skaare-Botner11.08.20192
Hege Skaug Jensen27.07.20198
Marianne Gulowsen25.07.201913
Helge Svaar18.07.20192
Sissel Mathiesen15.07.20198
Stig Claussen15.07.20196
Martin Pettersen12.07.20192
Thomas R. Haugen20.06.20192
Svein-Harald Mikalsen15.06.20192
Erik Jarle Hansen13.06.201910
William Hjertaas13.06.20196
Peter Kolstad23.05.20192
2018
Sivert Bjørndalsæter19.09.20182
Anne Hafstad04.09.20182
Øystein Nøkland22.08.201813
Monica Stener25.07.201810
Cecilie Lamer Jensen22.07.20188
Odd Bævre27.06.201813
Stian Kristiansen24.06.20188
Kjetil Ryengen18.06.20188
Per-Erik Skramstad16.06.20182
Johan Foss09.06.20182
2017
Wenche Garder19.09.20172
Steinar Thomassen07.09.20172
Knut Tilseth07.09.20172
Øystein Jacobsen12.08.20172
Stian Rogert Kristiansen06.08.20172
Guri Hollerud22.07.20172
Marie Dale15.07.20172
Malena S. Austerslått09.07.201710
Mats Ege07.07.20178
Anders Hansson22.06.20176
Joakim Bjørkhaug06.05.201713
Øivind Hetland06.05.20176
Øivind Hetland06.05.20176
2016
Turid Irene Kristoffersen23.09.20162
Kjell Olav Nilsen02.09.20162
Tor Erik Rydning02.09.201610
Roar Svendsen22.08.20162
David Fraser20.08.20162
Even Berg20.08.20162
Andreas Hvaal Larsen 15.08.20162
Daniel Hjelmås05.08.201610
Anders Solstad Karlsen02.08.20162
Trond Martinsen13.07.20162
Helene Sandberg08.07.20162
Claes Kjelshus 05.07.20162
Jostein Haga24.06.20162
Petter Riisa Maurstad 11.06.20162
Fredrik Aasgaard06.06.20162
John Søndergaard05.06.20162
Amund Nordal20.05.20168
Kjersti Simonsen14.05.20162
Martin Pettersen12.05.201610
Geir Solheim07.05.20166
2015
Karl Axel Myhre14.09.20152
Reidun Hørlyk02.08.20152
Oddbjørn Lende01.08.20152
Håvard Langsrud22.07.201513
Christian Winther30.06.20152
Jan Steinar Larsen17.06.201513
Toralv Grevle17.06.20152
Roger Møllerstrøm07.06.20152
Erlend Halla27.05.201513
Terje Wiik26.05.201513
Klaus Wike25.05.20158
Ivar Wang-Svendsen14.05.201513
2014
Morten Fahle11.10.20148
Pål Vigeland05.10.20142
Roger Møllerstrøm30.09.20146
Pål Norstad19.09.201413
Sigurd Heier17.09.20142
Knut Krokan31.08.20142
Marie Dale27.08.201410
Gunnar Falkum19.08.20142
Roy Haug16.08.20142
Endre Hagen10.08.201410
Stian Tinholt03.08.20146
Jan Robert Hansen01.08.20142
Helge Mikalsen08.07.20146
2013
Bjørn Bodding07.09.20132
Helge Mørck28.08.20132
Sigmund Bjørkhaug25.08.20132
Jens Fahrbring10.08.20138
Mats Andre Andersen31.07.20132
Espen Svendsrud25.07.20132
Kjell Johansen17.07.20132
Nora Helene Ness19.06.20132
2012
Grete Jorunn Flood16.09.20122
Turid Andersen29.08.20128
Else Thorup21.08.20128
Grant J. Rud26.07.20128
Christian Gjestad25.07.20122
Synne Lauritzen22.07.20128
Christian Aronsen18.07.20126
Raymond Pepperell15.07.20122
Martin Schjødt25.06.201210
Per Morten Sødal23.06.20122
Oliver Smyth03.06.201213
Ottar Gjermundshaug08.05.201213
2011
Petter Jullum19.08.20112
Jan-Didrik Halvorsen04.08.20112
Bjørg Larsen29.07.20118
Rune Andersen28.07.20116
Geir Langedrag18.07.201113
Morten Schjelle05.07.20112
Karl A. Myhre26.06.20112
Rune Næss21.06.20116
Jarle Kristiansen31.05.20112
Knut Jørgen Gehrken 25.05.20112
2010
Jan Aksel Opsahl Odden19.09.20108
Erik Tangen09.09.201010
Tore Sommernes06.09.20108
Hans Henrik Lie15.08.20102
Ralf Kemna15.08.20102
Peter Kolstad08.08.20106
Sigfred Hungnes27.07.20106
Birgitte Truelsen24.07.20108
Petter Mikalsen23.07.20108
Cecilie Langeland Olsen22.07.20102
Daniel Bredberg22.06.20108
Kari H. Johanessen15.06.20102
2009
Egil Ekra16.10.20096
Vibeke Voigt Pentzen04.10.200910
Marco Cristofoli16.09.20092
Jan Kristiansen12.09.20092
Morten Andreassen25.08.20098
Odd Pedersen29.07.20096
Tobias Pettersen19.07.20098
Erik Håkonsen16.07.20092
Runar Flo01.07.20098
Knut Jørgen Gehrken30.06.20098
2008
Johan Foss12.10.20088
Erik Remberg23.09.20082
Fredrik Syverud18.09.20088
Knut Ingar Hjertaas05.09.200813
Stian Tinholt31.08.20082
Helge Mikalsen26.08.200813
Freddy Lorentzen14.08.20082
Anders Hoen23.07.20088
Jørgen Flood14.07.20082
Rune Næss14.07.20082
Per Helge Hasvoldsæter13.07.20086
Tommy Iversen12.07.20082
Snorre Olsen10.07.20082
Annelise Wettergreen26.06.200813
Lars Johan Hoel24.06.200813
Mattis Sandblad19.06.20082
Jorun Flood14.05.20082
2007
Fredrik Gulbrandsen09.09.200713
Turid Hovind06.09.20072
Steinar Rinvik Spinnangr02.09.20072
Ole-Jørgen Kjustad28.08.20072
Marie Oppegeaard19.08.200710
Henning Hansen17.08.20072
Lasse Groth21.07.20072
Erling Grønstad01.07.20076
Jørgen Sivesind25.06.20072
Sigurd Thingsaker06.06.20078
Terje Larsen20.05.20078
2006
Mikkel Gedde08.09.20068
Gunnar Mensner26.08.20062
Arild Johansen25.08.20062
Hans Erik Amundsen04.08.20068
Oddvar Klepperås29.07.20062
Christina Syversen Moen20.07.20066
June Bolme17.07.20062
Torger Nergård24.06.20062
2005
Odd Harald Hauge17.09.20052
Mads Alsgaard Bodding15.09.20052
Kjetil Melsom Olsen09.09.20052
Kristian Undeli28.08.20058
Josefine Mensner21.08.20056
Hannes Hrafnkelsson11.08.20056
Jarle Stenerud07.08.20056
Christoffer Carlsen01.08.20052
Tom Erik Netteberg29.07.20052
Henrik Martens25.07.20052
May Brørby24.07.20058
Roy Rønnestad13.07.20052
Odd Samstad05.07.200510
Torger Nergård26.06.20052
Knut Martinsen25.06.20052
Per David Wernerson21.06.20052
2004
Lars Tretteteig30.09.20042
Tor Haug25.09.20042
Terje Ruud25.09.20042
Claes Strømbom05.09.20042
Jack Waitz01.09.200413
Lars E. Nedrelid24.08.20046
Martin Dahl07.08.200410
Jorunn Flood30.07.20042
Cecilie Aronsen15.07.20042
Erik Rochette06.07.20046
Henrik Sauleda03.07.20042
Gullveig Sætre13.06.20042
Vegard Gillebo09.06.20042
Johnny Bruun01.06.200413
2003
Odd-Ragnar Pettersen14.09.20038
Martin Angell-Olsen10.09.20032
Rhonda Sannes09.09.20036
Pål Huseth04.09.20032
Asgeir Sektnan01.09.20032
Anne Hafstad30.08.20032
Boye Garmann25.08.20032
Morten Andreassen24.08.200313
Lars Nordby21.08.20032
Kenneth Selvaag09.08.20032
Jørn Mathisen21.07.20032
Tor Steinum16.07.20032
Nina Løvlund06.07.200310
Matthias Kommedal02.07.20038
Joakim Mikkelsen02.07.20032
Kjersti Skarseth26.06.20038
2002
Jan Eirik Løype22.09.200213
Wenche Dahl Stoker09.08.20022
Gudmund Rognstad29.07.200213
Aleksander Thygesen20.07.20028
Jacob Stræte07.07.20022
Agneta Vikmann06.07.20028
Pål H. Karstensen16.06.20022
Helge Mikalsen16.06.20022
Erik Hjort26.05.20028
2001
Rune Aaland06.09.20012
Jan Lundberg31.08.20012
Kjell Olav Nilsen23.08.20016
Johan Foss21.08.20012
Kenneth Smørdal14.08.200110
Åge Mathisen25.06.20016
Odd-Ragnar Pettersen01.06.20012
Finn Hauger21.05.20012
2000
Jan Nordahl05.10.20008
Tore Wold17.09.20005
Magnar Hellem Olsen05.09.20002
Kim A. Kristoffersen26.08.200013
Tom Aslesen14.08.20002
Jørgen Flood01.08.200010
Trond Sørensen18.07.20006
Jarl Ivar Johnsen11.07.20002
Stein Raanes07.06.20002
1999
Annelise Wettergreen02.10.19992
Asbjørn Huus29.08.199913
Peter Møller26.08.19992
Liv Trønes25.08.19992
Bjørg Thaning13.08.199910
  
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker. Klikk OK for å godta dette Les mer om cookies og personvern her